MenuMenu
Tel.: +420 603 16 16 92
E-mail: printia@printia.cz

If you would like to visit us in our studio, please, book an appointment. It is also necessary to book in advance if you are planning to colect finished order.

Address: Printia.cz, Na Popelce 10 b, 150 00 Praha 5
 

Jak se k nám dostanete?

Autem: Ulicí Vrchlického, směrem do centra. Minete benzinku Shell a na první světelné křižovatce zahnete doprava. Hned za hotelem Popelka je vjezd k domu č. 10 b. Na dveřích cedulka s logem Printia. Parkovat můžete přímo před domem (soukromý pozemek - místo k zaparkování vždy).

Tramvají: Z Anděla všechny tramvaje - směr Řepy. Zastávka "U Zvonu" (2 minuty od Nového Smíchova). Ulicí "Starokošířskou" dojdete do ulice "Na Popelce". Nacházíme se asi 150 m od začátku ulice, vedle hotelu Popelka (6 minut od zastávky "U Zvonu"). Lze též U Zvonu nastoupit na autobus č. 153 a vystoupit U Blaženky (na znamení). Zastávka je je 50 m od nás.


Printia tiskárna

Než se vydáte na cestu ...

Printia je přímo výrobce, nikoliv přeprodejce, což znamená, že máme neustále napilno a musíme šetřit časem. Než k nám vyrazíte, rozmyslete si prosím i takové detaily, jako počty jednotlivých tiskovin, které byste chtěli u nás objednat a také jaké texty budete chtít natisknout. Na počítání kolik čeho objednat příliš prostoru nebude. Pošlete-li texty předem e-mailem, nebo sepíšete-li vše na flashku, získáte více času na vyladění grafické podoby tiskovin s našimi grafiky.
      Pro jistotu ještě jednou připomínáme, že je zapotřebí zarezervovat si termín návštěvy a sice nejlépe prostřednictvím rezervačního systému nebo případně telefonicky. Přijdete-li bez ohlášení, může se stát, že budete muset velmi dlouho čekat, než se dostanete na řadu. Přednost mají vždy zákazníci s rezervací.