Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu
Expresní
tisk do 48h
Luxusní
tiskové technologie
S logem
Vaší školy
Objednávky
od 15 ks
S textem
dle Vašeho výběru
Rezervace návštěvy

 

Níže si můžete prohlédnout jak vypadají loga vyražená zlatě. Text zarovnáme co nejpříhodnějším způsobem, vždy s přihlédnutím na celkovou koncepci. Znak školy je při sazbě textu nahrazen znakem vaší školy. Grafický návrh připravíme na základě dlouholetých zkušeností. Prvořadým úkolem grafika je vyhotovit návrh tak, aby oznámení bylo vkusné a působilo estetickým dojmem. Volba písma a typografických úprav závisí na citu grafika. Tyto "drobné detaily" mají však velký vliv na konečný výsledek.

Zlatá ražba na promoční oznámení
Zlaté logo
Zlatá loga
Promoční oznámení se zlatým logem
Promoční oznámení se zlatým logem ČVUT
Promoční oznámení se zlatým logem VŠE

Proč oznámení o promoci?

Dokončení vysokoškolského studia je výjimečnou chvílí v životě, kterou je vhodné oznámit svým přátelům a známým dostatečně vkusným způsobem. Za tímto účelem si absolventi nechávají  tisknout promoční oznámení. Navrhujeme a tiskneme jednoduchá i luxusní oznámení o promoci. Můžete si objednat černobílý tisk na bílém tvrdém papíru anebo i se zlatým znakem školy. Zlaté znaky jsou předtištěné; nelze měnit jejich velikost a umístění.

Chybí v naší nabídce šablona se zlatým znakem vaší školy? Napište na printia zavináč printia cz a my poté zvážíme, zda by šlo zařadit novou šablonu se zlatým znakem do nabídky. 

Chcete-li dosáhnout zcela výjimečného efektu, podívejte se, zda na následujícím odkazu objevíte znak vaší školy. Můžete si potom objednat promoční oznámení se zlatým znakem školy za bezkonkurenční cenu.

Doba vyhotovení

Jednoduché černobílé nebo barevné tisky do druhého dne od odsouhlasení grafického návrhu. Oznámení se zlatotiskem do týdne.

Objednávka oznámení podle vzoru

Jak objednat promoční oznámení?

Nenajdete-li vhodný vzor promočního oznámení na stránce e-shopu Promoční oznámení, potom nás kontaktujte e-mailem. Připravíme náhled podle Vašich požadavků. printia@printia.cz