Rychlé dotazy: 603 161 692

MenuMenu
EN| SK| CZ|

Objednávky

Objednat je možné on-line pomocí objednávkových formulářů, případně osobně v Praze v provozovně Printia. Připojte se k našim zákazníkům, kteří obdrží svatební oznámení v nejkratší možné lhůtě dodání. Co je zapotřebí pro to udělat? Před odesláním objednávky si pečlivě rozmyslete text svatebního oznámení a počty tiskovin. Texty je sice možné později měnit, avšak s každou dodatečnou změnou se výrobní doba zbytečně prodlužuje.

Korektury

Před tiskem vždy zasíláme náhledy ke kontrole textu a grafického zpracování. Náhledy obdržíte na e-mailem. Je nutné vyplnit správně e-mailovou adresu. Oznámení nemohou být vytištěna bez výslovného souhlasu s tiskem, který je zapotřebí nám zaslat e-mailem. (Stačí uvést, že souhlasíte s tiskem.) Za přehlédnuté chyby v textu neneseme odpovědnost. Text není ručně přepisován – je zkopírován z objednávky nebo z e-mailu přesně v podobě, v jaké jej uvedete.
Vámi vyžádané opravy textu bývají provedené do třech pracovních dní od zaslání požadavku.
Změny v textu po odsouhlasení náhledů nebo tištěného vzorku s textem jsou možné i po odsouhlasení tisku, avšak jen v případě, že k tisku ještě nedošlo.
Zasláním souhlasu s tiskem souhlasíte s obchodními podmínkami a současně s podmínkami smluvenými prostřednictvím e-mailové komunikace, které jsou v případě rozporu přednostní.

Barva textu a oznámení

Budete-li požadovat dosažení přesné konkrétní barevnosti textu nebo přebarvení některého ze standardních vzorů svatebního oznámení do požadované barvy, zasíláme na vyžádání za cenu kusu plus poštovné tištěný vzorek pro odsouhlasení barevnosti. Barevnost elektronických náhledů nemusí odpovídat skutečnosti, protože každý monitor zobrazuje barvy trochu jinak (záleží na kalibraci monitoru). Výslednou barevnost lze reklamovat pouze v případě, že byl odsouhlasen tištěný vzorek ve znění přesně tak, jak má jít do tisku a došlo k barevné odchylce od tištěného vzorku.

Změny počtu objednaných kusů

Navýšit počet objednaných oznámení, pozvánek či jiných doplňků, můžete i v případě, že již došlo k tisku.
Snížit počty lze jen pokud ještě k tisku nedošlo.

Ceny

Všechny ceny uváděné u tiskovin jsou koncové včetně 21% DPH. Při změnách počtu objednaných kusů (resp. typu oznámení) je proveden přepočet celkové ceny (zvýšení nebo snížení ceny).

Tisková příprava

U tiskovin, kde je požadován dotisk textu, se k celkové ceně (cena oznámení x počet kusů) připočítává paušální poplatek za tiskovou přípravu. Cena také zahrnuje poplatek za sazbu textů a grafické zpracování. Vyšší časová náročnost na přípravu grafického návrhu (např. retuš, vymazání pozadí, ořez, nastavení rozlišení, kolorování apod.) znamená vyšší náklady na předtiskovou přípravu.

Dodací termíny

Zaslání náhledu ke kontrole před tiskem (korektury) ... 2 až 4 pracovní dny. Příprava složitější grafiky může trvat i týden (kreslení, malba apod.).
Tisk katalogových oznámení probíhá do 7 pracovních dní od zaslání souhlasu s tiskem.
Doba potřebná k vytištění závisí na množství objednávek ve výrobě a na výrobní složitosti. Požadujete-li individuální svatební oznámení (oznámení, které není v žádném katalogu) s výsekem a ražbou, je nutné počítat i s 2 týdny od odsouhlasení k tisku. Jednoduchá oznámení tiskneme běžně do týdne.
Mnoho oznámení z naší nabídky lze vyrobit i expresně do 48 hodin od přijetí souhlasu s tiskem. Příplatek za tuto službu činí 380 Kč. Expresně lze objednat pouze svatební oznámení označená ikonou Expresní tisk.

Platby

Platba probíhá bankovním převodem nebo při převzetí hotových objednávek (osobně v naší provozovně nebo na poště). Nelze platit kartou.
Poštovné: balík Česko ... 90 Kč, balík Slovensko ... 170 Kč.
V případě zvolení platby dobírkou se připočítává k poštovnému poplatek České pošty 40 Kč (tzv. dobírečné).
Přepočet v případě platby ze Slovenské republiky: 25.6 Kč = 1 Euro.

V případě platby bankovním převodem lze platbu uskutečnit na základě vystavené faktury. Fakturu zasíláme až po odsouhlasení náhledů k tisku. Celková cena je shodná s cenou vypočtenou objednávkovými formuláři. V případě, že si vyžádáte změny počtu kusů nebo jiné změny v objednávce, přepočítá operátor cenu.
Pro slovenské zákazníky doporučujeme volit platbu převodem, protože Slovenská pošta si při platbě na dobírku účtuje poplatek za konverzi měny. Platba převodem je bez navýšení ceny. Platby z jiných zemí jsou možné buď prostřednictvím služby paypal.com anebo bankovním převodem na účet v české bance. Údaje k platbě naleznete na faktuře.

Ostatní informace

V průběhu platnosti katalogů si vyhrazujeme právo na drobné odchylky (změna druhu papíru nebo barevnosti).

Reklamace

Případnou reklamaci vyřídíme přednostně. Zajistit maximální spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě vždy. Přetisk chyby způsobené grafikem (například překlep při ručním přepisu textu během Vaší návštěvy u nás v provozovně) je hrazen na naše náklady. Avšak text odeslaný zákazníkem pomocí objednávkových formulářů nebo e-mailem, již není nikým přepisován, ani gramaticky opravován - text je vždy pouze překopírován do grafického programu a takto i odeslán ke schválení.
Je-li nutné provést přetisk kvůli chybě způsobené v zadání zákazníkem, potom hradí výrobní náklady s tímto spojené zákazník. Platný je pouze poslední ze všech zaslaných náhledů.

Vrácení zboží

Zboží, které není personalizované, tzn. není potištěno či jinak na žádost zákazníka upraveno, lze v případě zakoupení na dálku do 14 dnů od zakoupení vrátit (viz § 1818, § 1820 odst. 1 písm. f), § 1829 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku). Peníze za nepersonalizované zboží jsou vráceny bankovním převodem a sice do dvou týdnů od přijetí vráceného zboží.
Zboží personalizované (tzn. v tomto případě např. potištěné textem) dle § 1837 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku vrátit nelze.

Ochrana osobních údajů

Žádné informace vložené při objednávce nejsou poskytovány třetím stranám. (Pouze nezbytně nutné informace dopravci, kterým je Česká pošta.)