Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu
Potřebujete si prohlédnout svatební oznámení osobně?
Na prohlížení katalogů svatebních oznámení, nebo pro vyzvednutí hotové zakázky, je vždy nutné zarezervovat si termín.
Použijte prosím REZERVAČNÍ SYSTÉM, nebo nám zavolejte.

Na prohlížení katalogů přímo na místě je vyhrazeno maximálně 30 minut. Objednávku lze provést pouze online prostřednictvím objednávkových formulářů na těchto stránkách.
 
Než nás budete kontaktovat, přečtěte si prosím nejčastější dotazy.
 
Tel.: +420 603 161 692  (10:00 – 12:00 a 14:00 – 18:00)
E-mail: printia@printia.cz 
(odpověď na poptávku obdržíte za několik dní až týden)
Je-li to možné, objednávejte prosím především katalogové tiskoviny – ty lze vyhotovit poměrně rychle.

Adresa: Printia.cz, Na Popelce 10 b, 150 00 Praha 5, IČ: 68139420
 
Jaký je běžný průběh objednávky:
  1. vyplníte objednávkové formuláře, zejména pečlivě uvedete texty, které budete chtít natisknout a počty jednotlivých tiskovin
  2. do čtyř pracovních dnů obdržíte e-mailem náhledy ke schválení (vložíte-li bezchybně Váš e-mail)
  3. expresní objednávky vyřizujeme přednostně
  4. nemáte-li objednávku uhrazenou platební kartou, pošleme Vám údaje k platbě převodem
  5. po přijetí platby jsou tiskoviny zařazené do výrobní fronty (expresní objednávky se tisknou vždy jako první)
  6. do třech týdnů odešleme tiskoviny zvoleným dopravcem  (expresní objednávky do 48 hodin od zařazení do výrobní fronty)

Jak se k nám dostanete?

Autem: V současné době probíhá demolice sousední budovy, takže jsou omezené možnosti parkování. Je většinou dostupné pouze jedno parkovací místo, a sice přímo před provozovnou.
Ulicí Vrchlického, směrem do centra. Minete benzinku Shell a na první světelné křižovatce zahnete doprava. Hned za hotelem Popelka je vjezd k domu č. 10 b. Na dveřích cedulka s nápisem Printia.

Tramvají: Z Anděla všechny tramvaje - směr Řepy. Zastávka "U Zvonu" (2 minuty od Nového Smíchova). Ulicí "Starokošířskou" dojdete do ulice "Na Popelce". Nacházíme se asi 150 m od začátku ulice, vedle hotelu Popelka (6 minut od zastávky "U Zvonu"). Lze též U Zvonu nastoupit na autobus č. 153 a vystoupit U Blaženky (na znamení). Zastávka je je 50 m od nás.
 

 
Printia tiskárna

Než se vydáte na cestu ...

Printia je přímo výrobce, nikoliv přeprodejce, což znamená, že máme neustále napilno a musíme šetřit časem. Než k nám vyrazíte, rozmyslete si prosím i takové detaily, jako počty jednotlivých tiskovin, které byste chtěli u nás objednat a také jaké texty budete chtít natisknout. Na počítání kolik čeho objednat příliš prostoru nebude. Pošlete-li texty předem e-mailem, nebo sepíšete-li vše na paměťovou kartu, získáte více času na vyladění grafické podoby tiskovin s našimi grafiky.
      Pro jistotu ještě jednou připomínáme, že je zapotřebí zarezervovat si termín návštěvy a sice nejlépe prostřednictvím rezervačního systému nebo telefonicky. Přijdete-li bez ohlášení, může se stát, že budete muset čekat, než se dostanete na řadu. Přednost mají vždy zákazníci s rezervací.