nákupní koš 

Kontakt

Termín na prohlížení katalogů, konzultaci nebo i pro vyzvednutí hotové zakázky, je vždy zapotřebí si předem zarezervovat.
Použijte náš REZERVAČNÍ SYSTÉM.

tel: +420 603 16 16 92
e-mail: printia@printia.cz

Petr Franěk – Printia.cz
Na Popelce 10 b
150 00 Praha 5
IČ: 68139420

 

Jak se k nám dostanete?

Autem: Ulicí Vrchlického, směrem do centra. Minete benzinku Shell a na první světelné křižovatce zahnete doprava. Hned za hotelem Popelka je vjezd k domu č. 10 b. Na dveřích cedulka s logem Printia. Parkovat můžete přímo před domem (soukromý pozemek – místo k zaparkování vždy).

Tramvají: Z Anděla všechny tramvaje – směr Řepy. Zastávka „U Zvonu“ (2 minuty od Nového Smíchova). Ulicí „Starokošířskou“ dojdete do ulice „Na Popelce“. Nacházíme se asi 150 m od začátku ulice, vedle hotelu Popelka (6 minut od zastávky „U Zvonu“). Je též možné na zastávce U Zvonu nastoupit na autobus č. 153 a vystoupit na zastávce U Blaženky (na znamení), která se nachází 50 m od nás.

Printia tiskárna

Než k nám vyrazíte …

Printia je přímo výrobce, nikoliv přeprodejce, což znamená, že máme neustále napilno a musíme šetřit časem jak jen to jde. Než k nám vyrazíte, rozmyslete si prosím i takové detaily, jako počty jednotlivých tiskovin, které byste chtěli u nás objednat a také jaké texty budete chtít natisknout. Na počítání kolik čeho objednat příliš prostoru nebude. Pošlete-li texty předem e-mailem, nebo sepíšete-li vše na flashku, získáte více času na vyladění grafické podoby tiskovin s našimi grafiky.

Pro jistotu ještě jednou připomínáme, že je zapotřebí zarezervovat si termín návštěvy a sice nejlépe prostřednictvím rezervačního systému nebo případně telefonicky. Přijdete-li bez ohlášení, může se stát, že budete muset velmi dlouho čekat, než se dostanete na řadu. Přednost mají vždy zákazníci s rezervací.