nákupní koš 

Dárkové poukazy

Navrhujeme a tiskneme dárkové poukazy a slevové vouchery. Věnuje-li Váš zákazník někomu poukaz, může se z obdarovaného stát nový zákazník, protože jde o přímé doporučení Vašich služeb. Navíc si můžete jednoduše ověřit návratnost investice do výroby poukazů.

Tiskneme na papíry hlazené bílé i speciální grafické. Nabízíme též tisk s ochrannými prvky proti kopírování, které dodají poukazům ještě zajímavější vzhled (potisk metalickou fólií, reliéfní tisk). Kupóny je možné i číslovat.

Nevyberete-li si některou z předpřipravených šablon, můžeme připravit grafický návrh a sice podle typu služeb, které svým zákazníkům nabízíte. Cena za grafický návrh je 680 Kč.

Minimální množství je 30 ks od jednoho druhu!

prejit-do-eshopu

Níže uvedené ukázky jsou o velikosti 21 x 10 cm:

Jak objednat?

Nemáte-li dárkový poukaz vymyšlený, prohlédněte si nejprve nabídku vzorů v našem e-shopu. Zaujme-li Vás některý, proveďte objednávku přímo v e-shopu. Do připomínek lze napsat požadavky na dodatečné úpravy.

V případě, že budete chtít poukazy navrhnout na míru, je zapotřebí dodat přibližnou představu, např. nějaký vzor, který Vás zaujal na internetu. Stačí přiložit odkaz. Popište detailně své požadavky a napište také všechny texty, které budete chtít na poukazech uvádět. Poptávku zašlete na printia@printa.cz . Pošleme Vám cenovou kalkulaci a po odsouhlasení ceny připravíme grafický návrh nebo návrhy. Vše se dolaďuje až do naprosté spokojenosti s grafickým vzhledem poukazů. Po odsouhlasení finální verze poukazy do týdne vytiskneme. Budete-li je potřebovat rychleji, je možné objednat expresní tisk. Příplatek za expresní tisk činí 380 Kč. Dárkové poukazy jsou v takovém případě hotové do 48 hodin od přijetí platby nebo v případě, že si zvolíte platbu na dobírku/v hotovosti, potom do 48 hodin od přijetí souhlasu s tiskem.

 

Budete-li požadovat navíc ještě ražbu …

V případě požadavku na reliéfní tisk ornamentů, obrázků, či jiné graifky nebo tisk písma či grafiky lesklou barvou (zlatá, stříbrná, měděná apod.) je třeba počítat s navýšením ceny o 3 Kč/ks. Dále se připočítává 200 až 300 Kč za nastavení ražebního stroje a cenu za raznici (7 Kč/cm2). Ochranné prvky se většinou navrhují malé. Cena za raznici se u dárkových poukazů pohybuje od 100 do 450 Kč. Záleží na velikosti. Raznici na tisk tenkého ochranného proužku máme vyrobenou, takže se v takovém případě počítá pouze cena za dotisk od kusu a za nastavení ražebního stroje.