Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

Zabýváme se především tiskem svatebních oznámení, luxusních vizitek, novoročenek, promočních oznámení a dárkových poukazů. Specializujeme se na reliéfní ražbu (vytlačované ornamenty), tisk lesklými fóliemi (zlatá, perleťová, stříbrná a další) a výsek. Do papíru je možné vysekat různé výřezy, chlopně, puzzle i zdobné okraje. Máme sice v nabídce velké množství katalogových svatebních oznámení, novoročenek a dalších typů tiskovin, nicméně si můžete u nás objednat i kusovou zakázkovou výrobu. Malonákladový tisk zajišťujeme na nejnovějším zařízení společnosti Xerox.


Malonákladový digitální tisk (v řádu desítek až nižších stovek kusů)

  1. katalogová (námi navržená sériově vyráběná oznámení)
  2. navržená námi na míru (specializujeme se na grafické návrhy svatebních tiskovin)
  3. navržená externím grafikem (zákazník si podle portfolia najde grafika a ten dodá v pdf tisková data)
  4. navržená zákazníkem (zákazník svépomocí navrhne svatební oznámení a my jej doladíme tak, aby se dalo i vytisknout)

Používáme papíry hlazené a grafické s ražbou; dále průsvitné, natírané, křídové, barevné i metalické. Také potiskujeme samolepky, průhledné fólie, pauzáky. Maximální velikost tištěné plochy je (320 mm x 1200 mm). Gramáž papíru do 350g/m2. Vysoké gramáže, např. 700 g/m2 také potiskujeme, ale pouze technikou ražby.
Digitální tisk je možný do velikosti SRA3 v kvalitě blížící se kvalitě ofsetového tisku.

 

Ofsetový tisk (od 500 ks výše)

Ofsetový tisk je od určitého množství výtisků cenově výhodnější, než digitální tisk. Záleží samozřejmě na typu tiskovin. Svatební oznámení, promoční oznámení ani dárkové poukazy se ofsetem netisknou, protože nikdo nepotřebuje stovky nebo tisíce těchto typů tiskovin. Ofsetový tisk je však velmi výhodný pro výrobu vysoce kvalitních brožur, katalogů, letáků, plakátů, pohlednic a dalších typů tiskovin je-li jich zapotřebí například 800, 5000, nebo sto tisíc. Více informací a poptávkový formulář na naleznete na stránce ofsetový tisk.

 

Rychlost dodání

Vždy záleží na množství zakázek ve výrobě, nicméně běžně provádíme zakázkový tisk do týdne. Výroba jednoduchého zkušebního vzorku je možná i na počkání. Pokud na výrobu nespěcháte, lze mnohdy nabídnout nižší cenu než při standardním tisku do týdne. Ale též v případě, kdy hodně spěcháte, dokážeme malonákladové zakázky vytisknout expresním tiskem do 48 hodin. (Tato služba je s příplatkem.)

 

Přehled dokončovacích technik

Ať už jsou papíry potištěné digitálně nebo na ofsetu, lze je povýšit na další úroveň dokončovacími operacemi:


Knihtisk

Pro úplnost dodáváme, že lze u nás objednat i knihtisk. Knihy se touto technikou však již netisknou. Dnes se tímto způsobem zhotovují pouze exkluzivní vizitky, pozvánky nebo výjimečná svatební oznámení na silné bavlněné papíry.

 

Tiskové podklady

Tiskneme z Vámi dodaných souborů nebo z podkladů vytvořených v našem grafickém studiu. Ideální je poslat k posouzení pdf, kde texty jsou převedené na křivky. Soubory zasílejte nejlépe přes službu úschovna.cz. Velikost totiž v tomto případě může být v podstatě libovolná. Více informací naleznete na stránce Dodání podkladů k tisku.