Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

Jaký je rozdíl mezi dodáním s kompletací a bez kompletace?


Zkompletovaná svatební oznámení

Oznámení jsou sestavená, tj. slepená a/anebo uvázaná do konečné podoby tak, jak ji vidíte na obrázcích jednotlivého zboží.

Na příkladu oznámení SK343 je patrné, že ve zkompletované podobě je dodáno přesně tak, jak je vidíte na fotografii, tzn. k hornímu papíru s texty je přilepena podélná stuha, následně je slepen horní a spodní papír. Posléze jsou nastříhané dvě stuhy, provlečena brož a stuhy slepené do podoby dvojmašle, která se na závěr přilepí na horní střed oznámení. V této konečné podobě oznámení obdržíte při objednávce s kompletací. Abychom věděli, že chcete oznámení včetně kompletace, musíte zaškrtnout u dané položky v nákupním košíku Nechat zkompletovat: Ano.

objednání oznámení včetně kompletace

ukázka svatební oznámení zkompletované

 

Svatební oznámení bez kompletace neboli nezkompletovaná

Objednáte-li oznámení bez kompletace, obdržíte jednotlivé komponenty a proces sestavení, případně slepení nebo uvázání je na vás (díky čemuž je cena nižší, jelikož část práce odvedete za nás vy).

Na schématu níže je vidět postup kompletace oznámení SK343:
příklad kompletace

 

 

 

POZOR! U svatebních oznámení bez kompletace nedodáváme lepící materiál ani náčiní ( vhodný materiál je lepidlo Herkules v tenké vrstvě, oboustranná lepící páska - běžně dostupné v papírnictvích, případně tavná pistole a tavné lepidlo)