nákupní koš 

Tisk vstupenek (lístků) na maturitní ples

Potřebujete-li vzhledově působivé a zároveň i nezkopírovatelné vstupenky na maturitní ples, potom ražba metalickou fólií na silný grafický papír je jedno z nejefektivnějších řešení.
Vstupenky z následující ukázky jsou ražené stříbrnou metalickou barvou na 1 mm silný černý papír.

tisk vstupenek na maturitní ples Celý příspěvek

Vizitky s lakovanými hranami

Vizitky s lakovanými hranami působí výjimečně především když jsou připravené na stole k odebrání klientem. Samotná hrana má tloušťku 1 mm. U slabších papírů nemá smysl hrany barvit. Provádíme lakování zlatou a stříbrnou. Po dohodě i jiné barvy. Dosáhnout 100% shody s barvou ražby bohužel nelze. Nepatrných rozdílů v barevnosti si však nikdo nevšimne.

Vizitky lakované hrany zlaté

Vizitky lakované hrany

Celý příspěvek

Výroba visaček na zboží

Visačky na luxusní zboží se dělají zpravidla z velmi silných papírů, které ne každá tiskárna dokáže potisknout. U nás je možný jak tisk, tak i zlacení (horká ražba) nebo debosování (zahloubení písma do papíru). Výroba visaček na zboží je sice stejně náročná jako výroba vizitek, avšak díky tomu, že zákazníci objednávají většinou po stovkách až tisících kusech, lze se dostat na nižší cenu. Papíry na luxusní visačky mají gramáž standardně od 500 do 1200 g/m2. Děrujeme průměr 4 mm. Debosování je možné pouze z jedné strany.

visačky tisk slepotisk výroba visaček

K poptávce prosím přiložte také tisková data (pdf). Všechny texty musí být převedené na křivky. Uvádějte skutečné množství, které potřebujete vyrobit. (Pokud například poptáte tisíc kusů, my provedeme cenovou kalkulaci a následně snížíte počet na sto kusů, je samozřejmě nutné provést novou cenovou kalkulaci.)

Luxusní vizitky s 3D reliéfem – efekt štětce

Umíme razit nejen v ploše, ale také 3D, tzn. zvládáme i prostorovou ražbu. Luxusní vizitky s 3D reliéfem se jen tak někde nevidí. Je to tím, že vyrobit 3D raznici je velmi náročné a nákladné. Moc firem to neumí a když ano, jen málokdo má na to jejich práci zaplatit. Samotná ražba je snadná. Výroba raznice však zabere i více než 20 hodin strojního času a navíc je nutné vyfrézovaný reliéf ještě vyladit k dokonalosti ručním rytím (což může být práce i na několik hodin – po intenzívním rytí do kovu máte pocit, že vám upadnou ruce). Ani materiál samotné raznice není zadarmo, tvoří však jenom nepatrnou část ceny.

Klientka, která si u nás objednala výrobu, se zabývá navrhováním interiérů, takže potřebuje velmi kvalitní reprezentativní vizitky, které v žádném Copycentru a ani v běžné tiskárně nemají možnost vyrobit. Papír musí být silný, příjemný na dotek a reliéf opravdový, zlatý. Dojem z takto dokonalých vizitek je zcela jedinečný. Vyhodit do koše vizitku tohoto typu nikdo nedokáže, snad jen zapřísáhlý nepřítel umění.

 

Luxusní vizitky s 3D reliéfem Celý příspěvek