Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

Luxusní vizitky

Nabízíte služby nebo výrobky s vyšší přidanou hodnotou a nechcete proto kazit dojem obyčejnými vizitkami z digitálního tisku nebo z ofsetu? Potřebujete se prezentovat originálním a zapamatovatelným způsobem? Máme pro vás řešení. Tiskneme například luxusní vizitky na 1 milimetr silný bílý bavlněný papír o gramáži 600 g/m2. Písmo je na vizitkách mírně zahloubené do papíru. Vezmete-li vizitky do ruky, cítíte okamžitě, že držíte něco zcela nevšedního. Vizitky působí výjimečným dojem, protože s tak silným papírem a dnes již unikátním způsobem tisku se běžně nesetkáte. Laminaci neprovádíme. Tím by stejně došlo jenom k degradaci dojmu z papíru. Používáme výhradně grafické papíry.     Chcete-li získat nového klienta, je zapotřebí probudit v něm pocit, že vaše firma je stabilní, silná, spolehlivá. Tyto asociace můžete snadno vyvolat a ukotvit vizitkou, která je příjemná na dotek, ražená nevšední technikou, velmi silná a tím neobyčejná.  

Luxusní vizitky
Dummy Image
Luxusní vizitky ražené
Vizitky ražené lesklou modrou, fuchsiovou, zelenou a měděnou metalickou barvou
Dummy Image
Debos, knihtisk, zlatá ražba.
Právnické vizitky silný papír
Vizitky černé ražené duhovou folií
Vizitky černé se zlatým písmem
Zlatá ražba mění barvu podle osvětlení
Luxusní vizitky s 3D ražbou texturované
Modré vizitky stříbrně ražené
Vizitky s měděnou ražbou
Kombinace digitálního tisku a matné zlaté ražby.
Vizitky knihtiskové s modrým tiskem
Matná zlatá ražba na černý papír
Debosované vizitky
Vizitky se zlatým písmem - zlatotisk

Vizitky s kovovými barvami

Tiskneme zlatě, stříbrně a dalšími kovovými barvami. Tyto barvy vynikají zejména na tmavých papírech, lze je však dobře sladit i s bílým papírem. Běžně kombinujeme zlatotisk s knihtiskem. (Správně se zlatotisk nazývá horká ražba, resp. termoražba. V anglicky hovořících zemích hot foil stamping.)

Cena vizitek

Jednostranně ražené vizitky jednou barvou v počtu 100 ks vychází na 1600 Kč vč. DPH.
Oboustranně ražené vizitky jednou barvou v počtu 100 ks vychází na 2800 Kč vč. DPH.

 

Poptávka / objednávka

Svou poptávku zašlete prosím e-mailem (viz kontakty). Máte-li tisková data, vložte je do přílohy. Je zapotřebí, aby veškeré texty byly převedené na křivky. Ideální je formát pdf. Nemusíte vkládat registrační značky ani žádné jiné značky. Při ražbě se nijak nevyužijí. Důležité je však naznačit formát vizitky, nejlépe černým rámečkem o požadované velikosti (nejběžnější formát je 9 x 5 cm).

 

Požadavky a tisková omezení

   

Jak zvýšit účelnost vizitek?

Vedle použití velmi silného papíru a exkluzivního vzhledu je možné zvýšit účelnost i způsobem, jak budete vizitky používat:

Exkluzivní (čili výjimečný, mimořádně poutavý) je především ten, kdo nespoléhá na výjimečnost věcí, ale na výjimečnost své osobnosti.