Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

Luxusní vizitky

Nabízíte služby nebo výrobky s vyšší přidanou hodnotou a nechcete proto kazit dojem obyčejnými vizitkami z digitálního tisku nebo z ofsetu? Potřebujete se prezentovat originálním a zapamatovatelným způsobem? Máme pro vás řešení. Tiskneme luxusní vizitky na 1 milimetr silný bílý bavlněný papír nebo černý silný matný papír o gramáži 600 g/m2. Písmo je na vizitkách mírně zahloubené do papíru. Vezmete-li vizitky do ruky, cítíte okamžitě, že držíte něco zcela nevšedního. Vizitky působí výjimečným dojem, protože s tak silným papírem a dnes již unikátním způsobem tisku se běžně nesetkáte. Laminaci neprovádíme. Tím by stejně došlo jenom k degradaci dojmu z papíru. Používáme výhradně grafické papíry.    

Poptávka ražby

Provádíme ražbu pouze bílou barvou (na černý papír), zlatě, stříbrně, červenou metalickou, modrou, černou nebo měděnou barvou. Případně je možnost debosování, tzn. zahloubení ražby do papíru bez barvy. Maximálně 2 barvy na vizitku, přičemž nelze provést přesné napasování barev na sebe. Poptávku prosím zašlete pouze shoduje-li se s tím, co zde nabízíme. Je zapotřebí počítat s delší výrobní dobou - 4 až 6 týdnů. Veškeré texty musí být převedené na křivky, velikost písma alespoň 10 bodů. Soubor zašlete ve formátu pdf. Nemusíte vkládat registrační značky ani žádné jiné značky. Při ražbě se nijak nevyužijí. Formát vizitky naznačte černým rámečkem. Nejběžnější formát je 9 x 5 cm. Písma nesmí být nasílená konturou.

Cena vizitek

Jednostranně ražené vizitky jednou barvou v počtu 100 ks vychází na 2000 Kč vč. DPH.
Oboustranně ražené vizitky jednou barvou v počtu 100 ks vychází na 3400 Kč vč. DPH.

Luxusní vizitky
Dummy Image
Luxusní vizitky ražené
Vizitky ražené lesklou modrou, fuchsiovou, zelenou a měděnou metalickou barvou
Dummy Image
Debos, knihtisk, zlatá ražba.
Právnické vizitky silný papír
Vizitky černé ražené duhovou folií
Vizitky černé se zlatým písmem
Zlatá ražba mění barvu podle osvětlení
Luxusní vizitky s 3D ražbou texturované
Modré vizitky stříbrně ražené
Vizitky s měděnou ražbou
Kombinace digitálního tisku a matné zlaté ražby.
Vizitky knihtiskové s modrým tiskem
Matná zlatá ražba na černý papír
Debosované vizitky
Vizitky se zlatým písmem - zlatotisk

 

 

Požadavky a tisková omezení

 

 

   

Jak zvýšit účelnost vizitek?

Vedle použití velmi silného papíru a exkluzivního vzhledu je možné zvýšit účelnost i způsobem, jak budete vizitky používat:

Exkluzivní (čili výjimečný, mimořádně poutavý) je především ten, kdo nespoléhá na výjimečnost věcí, ale na výjimečnost své osobnosti.