nákupní koš 

Luxusní vizitky – horkou ražbou

Luxusní vizitky

Nabízíte služby nebo výrobky s vyšší přidanou hodnotou a nechcete proto kazit dojem obyčejnými vizitkami z digitálního tisku nebo z ofsetu? Potřebujete se prezentovat originálním a zapamatovatelným způsobem? Máme pro vás řešení.
Tiskneme například luxusní vizitky na 1 milimetr silný bílý bavlněný papír o gramáži 600 g/m2. Písmo je na vizitkách mírně zahloubené do papíru. Vezmete-li vizitky do ruky, cítíte okamžitě, že držíte něco zcela nevšedního. Vizitky působí výjimečným dojem, protože s tak silným papírem a dnes již unikátním způsobem tisku se běžně nesetkáte. Laminaci neprovádíme. Tím by stejně došlo jenom k degradaci dojmu z papíru. Používáme výhradně grafické papíry.

 

 

Chcete-li získat nového klienta, je zapotřebí probudit v něm pocit, že vaše firma je stabilní, silná, spolehlivá. Tyto asociace můžete snadno vyvolat a ukotvit vizitkou, která je příjemná na dotek, ražená nevšední technikou, velmi silná a tím neobyčejná.

 

Vizitky s kovovými barvami

Tiskneme zlatě, stříbrně a dalšími kovovými barvami. Tyto barvy vynikají zejména na tmavých papírech, lze je však dobře sladit i s bílým papírem. Běžně kombinujeme zlatotisk s knihtiskem. (Správně se zlatotisk nazývá horká ražba, resp. termoražba. V anglicky hovořících zemích hot foil stamping.)

Cenová kalkulace - výroba luxusních vizitek

cenová kalkulace

Výpočet ceny vizitek

Pro zjištění ceny vyplňte prosím formulář. Cenu se dozvíte ihned!

Odeslání poptávky

Budete-li chtít zaslat poptávku, nejprve zjistěte cenu a potom klepněte na tlačítko Další. Poté vám bude umožněno vložit kontaktní údaje a přidat k poptávce soubor s daty.

Objednávka

Cenu potvrdíme do druhého dne. Až obdržíte od nás potvrzení, stačí zaslat v odpovědi e-mailem souhlas s tiskem – teprve v té chvíli se z poptávky stává objednávka.


Stává se běžně, že zákazník požaduje něco jiného, než co zde nabízíme. Není-li možné navolit ve formuláři to co potřebujete, zašlete prosím poptávku na printia@printia.cz.

Výběr papíru a počet kusů

100

Potisk první strany

Potisk zadní strany

Celkem  Kč

Požadavky a tisková omezení

  • Velikost písma musí být minimálně 9 bodů. Menší texty tiskneme pouze digitálně a sice na papíry 250 g/m2 až 350 g/m2.
  • Grafické prvky nesmí obsahovat linky užší než 0,17 mm a mezery mezi linkami musí být širší než 0,2 mm. Užší linky nelze vyrobit; užší mezery mezi linkami se zalévají barvou.
  • Máte-li hotové podklady od grafika, vyžádejte si prosím, aby byly všechny texty převedené do křivek a logo rovněž ve křivkách (tzn. vše ve křivkách). Ideální je poslat soubor pdf nebo cdr (CorelDraw do verze 18).
  • Na silný bavlněný papír lze tisknout matné barvy pouze knihtiskem. U těchto papírů (600 g/m2 a více) nelze pasovat více barev na sebe. Při pasování barev na silné papíry knihtiskem totiž dochází k nepřesnostem o velikosti až 0,5 mm, což je nepřípustné u přesného lícování dvou a více barev na sebe, kde je taková nepřesnost již vizuálně patrná.

 

 

Jak zvýšit účelnost vizitek?

Vedle použití velmi silného papíru a exkluzivního vzhledu je možné zvýšit účelnost i způsobem, jak budete vizitky používat:

  • Vizitky předávejte druhé straně především když vás požádají o kontakt (tzn. vizitky nevnucujte a už vůbec ne na začátku jednání)
  • Noste vizitky v malém kapesním vizitkáři – ideálně v kovovém nebo dřevěném

Exkluzivní (čili výjimečný, mimořádně poutavý) je především ten, kdo nespoléhá na výjimečnost věcí, ale na výjimečnost své osobnosti.