nákupní koš 

Luxusní vizitky s 3D reliéfem – efekt štětce

Umíme razit nejen v ploše, ale také 3D, tzn. zvládáme i prostorovou ražbu. Luxusní vizitky s 3D reliéfem se jen tak někde nevidí. Je to tím, že vyrobit 3D raznici je velmi náročné a nákladné. Moc firem to neumí a když ano, jen málokdo má na to jejich práci zaplatit. Samotná ražba je snadná. Výroba raznice však zabere i více než 20 hodin strojního času a navíc je nutné vyfrézovaný reliéf ještě vyladit k dokonalosti ručním rytím (což může být práce i na několik hodin – po intenzívním rytí do kovu máte pocit, že vám upadnou ruce). Ani materiál samotné raznice není zadarmo, tvoří však jenom nepatrnou část ceny.

Klientka, která si u nás objednala výrobu, se zabývá navrhováním interiérů, takže potřebuje velmi kvalitní reprezentativní vizitky, které v žádném Copycentru a ani v běžné tiskárně nemají možnost vyrobit. Papír musí být silný, příjemný na dotek a reliéf opravdový, zlatý. Dojem z takto dokonalých vizitek je zcela jedinečný. Vyhodit do koše vizitku tohoto typu nikdo nedokáže, snad jen zapřísáhlý nepřítel umění.

 

Luxusní vizitky s 3D reliéfem

Cena samotných vizitek vychází při množství 200 ks na 10 Kč/ks. Objednáte-li méně, je cena vyšší. Je však zapotřebí připočítat i náklady na přípravu k tisku a výrobu raznice. V tomto případě 1800 Kč u prvozakázky a 300 Kč budete-li přiobjednávat (přiobjednávka bez změn na vizitce).

Luxusní 3D vizitky s reliéfem

 

Budete-li chtít poptat výrobu vizitek s 3D ražbou, zašlete prosím poptávku co nejpodrobněji. Je možné, že některé požadavky nebudou technicky realizovatelné, nicméně většinou lze najít vhodný kompromis.

 

vizitka luxusní zlatý slepotisk

Reliéfní tisk zlatě – imitace tahů štětce

Použitý papír je téměř 1 mm silný, matný bílý s mikroreliéfní strukturou. Jedná se o 100% bavlněný papír s vysokým volumenem (objemný).

Ražba je matná zlatá.

 

3D raznice výroba printia

3D raznice