nákupní koš 

Svatební oznámení

obr (10)Navrhujeme a tiskeme svatební oznámení. Vyrábíme i oznámení na míru.

Používáme speciální grafické papíry včetně metalických papírů. Řada z nich je s ražbou. Samozřejmostí je vyšší gramáž, která zajistí odolnost při zasílání poštou a především lepší pocit na dotek.
Na většině našich oznámení naleznete lesklé a reliéfní vzory, které působí velmi esteticky. Efekt těchto tiskových technik nelze snadno vyfotografovat. Pokud jste se s podobnými svatebními oznámeními ještě nesetkali, objednejte si tištěný vzorek.

Všechna oznámení jsou výhradně z naší produkce. Jsme výrobci. To znamená, že pro Vás můžeme vyrobit cokoliv dalšího budete potřebovat: pozvánky ke stolu, menu, jmenovky na stůl, svatební program, etikety na víno, krabičky na výslužku … Též je možné se v řadě případů domluvit na drobných změnách v designu a barevnosti.

V současné době je v naší nabídce přes 300 originálních svatebních oznámení.

prejit-do-eshopu

 

Zde je pouze nepatrná ukázka z naší produkce. Prohlédněte si kompletní nabídku …

… podívejte se do našeho e-shopu www.fotosvatebka.cz, kde lze provést objednávku. Ceny jsou uvedeny v e-shopu u každého oznámení.
Pokud by Vás žádné z katalogových oznámení nezaujalo, můžeme všechny potřebné tiskoviny vyrobit na míru podle Vašich představ.

Tisk z dodaných podkladů

Máte-li svatební oznámení navržené a připravené k tisku grafikem, je možné nechat si je vytisknout v naší tiskárně. Máte-li kvalitní podklady, které nebude nutné jakkoliv měnit či opravovat, potom je cena za tiskovou přípravu pouze 150 Kč.
Soubory můžete zaslat e-mailem pokud nepřesahují 8MB. Větší soubory doporučujeme poslat například přes službu úschovna.cz. Ve většině případů stačí jpg s nízkou kompresí a v rozlišení 300 dpi. Budete-li dodávat data ve formátu pdf, je lépe převést všechny texty na křivky.
Před tiskem individuálních oznámení je možné nechat si vyrobit zkušební vzorek. Cena vzorku je 50 Kč. Běžně tiskneme i oznámení s výsekem, reliéfní ražbou (slepotiskem)s lesklými grafickými prvky či písmem (zlatě, stříbrně a dalšími lesklými barvami). Tyto speciální tiskové techniky jsou však s příplatkem.

Druhy svatebních oznámení

V našem e-shopu si můžete prohlédnout několik katalogů s řadou typů oznámení, kde lze provést i objednávku.

Luxusní svatební oznámení

Pro výrobu těchto oznámení používáme speciální metalické a grafické papíry. Používáme také různé doplňky, jako atlasové stuhy, mašle, ozdobné přezky s kamínky.

Svatební oznámení s fotografiemi

Svatbu můžete oznamovat sami nebo také Vaše dítě. Dodáte-li fotografie, upravíme je vhodně pro použití k tisku.

Další druhy oznámení

V naší nabídce naleznete i jednoduchá ornamentální nebo kreslená oznámení. Dále máte možnost nechat si umístit na oznámení obrázek či fotografií obřadního místa, kde bude svatba. Obrázky oddacích míst kreslíme i na zakázku.

 

prejit-do-eshopu