nákupní koš 

Vizitky ražené oranžovým lesklým obrázkem

vizitky ražené

Printia se specializuje na termoražbu (horkou ražbu). Chcete-li, aby si zákazníci uschovali vizitku, kterou jim předáte, často pomůže nechat si vylepšit tisk horkou ražbou, tzn. nechat vyrazit například obrázek nebo logo metalickou fólií. Vizitky ražené působí v kombinaci se standardním barvotiskem velmi zajímavě.

Zákazníci však často dodají podklady, které nelze použít přímo, ale musí se upravit, aby bylo možné vyrobit raznici. V tomto případě jsme provedli převod na perokresbu, takže i zdánlivě nepoužitelný obrázek bylo možné vyrazit horkou ražbou.

kresba na perokresbu

Ražba obrázku nebo loga na vizitky

Ražbu stromu jsme na vizitky prováděli sytě oranžovou metalickou fólií. Výsledek je velmi pěkný. Vyfotografovat se to však nepodařilo. Na každé fotografii vypadá ražba trochu jinak, protože světlo dopadá vždy z jiného úhlu.

oranžová horká ražba

Metalické fólie jsou oblíbené zejména zlaté, stříbrné, modré, bronzové a další. Budete-li chtít poptat výrobu vizitek nebo jiných tiskovin, napište kolik tiskovin budete potřebovat vyrobit, jak rychle, zároveň pošlete i podklady k tisku nebo alespoň přesný popis představy, jak by tiskoviny měly vypadat. Stává se často, že zákazník poptává výrobu tak neurčitě, že nelze provést ani hrubý odhad ceny.