Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

Tisk diplomů

Navrhneme a vytiskneme diplomy podle vašich požadavků. Je možnost tisknout na speciální grafické papíry, které dodají vytvořeným diplomům luxusní a neotřelý vzhled. Diplomy tiskneme ve velikosti A4 nebo A3. Lze použít diplomy s prázdnými místy na dopsání jmen a umístění, případně lze provést i personalizaci.  

Grafické zpracování

Požadujete-li nejen tisk diplomů, ale i grafický návrh, lze vycházet buď z existující předlohy, nebo diplom celý navrhneme. Máme k dispozici různé grafické prvky, které většinou bývá možné zakomponovat do návrhu.  

Cena tisku

Cena závisí na řadě faktorů, zejména na množství. Pokud například dodáte hotová tisková data a budete požadovat tisk pouze několika málo kusů, potom cena vyjde u A4 přibližně na 40 Kč/ks (A3 cca 60 Kč/ks) a 150 Kč tisková příprava. Při množství 500 ks vychází cena již kolem 20 Kč/ks. Objednáte-li 1000 a více kusů, můžeme se dostat na cenu 8 Kč/ks. Diplomy dokážeme potisknout i metalickými barvami. Samozřejmostí je ražba zlatou, stříbrnou nebo bronzovou barvou. Ražba je k nerozeznání od skutečného kovu. Zlatá vypadá jako zlatá, stříbrná jako stříbrná a bronzová jako bronzová. Detaily týkající se ražby metalickými barvami naleznete zde.  

Cena grafického zpracování

Grafické zpracování je v případě diplomů počítáno s hodinovou sazbou 600 Kč/hod. Návrh jednoduchého diplomu vyjde přibližně na 300 Kč. Složitější může vyjít na 600 až 1200 Kč.  

Objednávky

Objednat lze na emailu: printia@printia.cz

 

Ukázky diplomů

Diplom tisk
Diplom tisk
Diplom tisk