nákupní koš 

Etikety na svatební víno

Tiskneme samolepící etikety na svatební víno nebo i jakoukoliv jinou etiketu. Používáme samolepící papír se splitem určený pro lepení na skleněné lahve. Tisk je voděodolný. Standardní velikost je 75 x 100 mm. Lze též vyrobit etikety jiné velikosti. Objednání nestandardních rozměrů je možné pouze e-mailem.

Vzory etiket

Můžete si vybrat jeden z našich vzorů nebo vytvoříme návrh přímo na míru. Nabídka hotových vzorů svatebních etiket je v našem e-shopu.

 

Objednávka – svatební etikety

Minimální množství je 30 ks od jednoho vzoru.
Tisková příprava je 100 Kč (personalizace etiket).

Etikety můžete objednat zde:
tisk samolepících etiket na víno

 

Je možné vyrobit i jiný druh etiket než svatební?

Ano, samozřejmě. Máte malé vinařství a potřebujete vyrobit zajímavé etikety? Vytvoříme několik grafických návrhů, které díky naší specializaci na metalický potisk budou zahrnovat i zlaté, stříbrné nebo jiné metalické prvky. (Printia není jen tiskárna. Již od začátku je součástí kreativní grafické studio.)

Lze vyrobit i menší množství etiket?

Máme výrobní technologie pouze pro malonákladovou nebo sériovou výrobu, takže ano, vyrobíme třeba i jen 30 nebo 100 ks etiket.
Nemáme zatím možnost tisknout etikety hromadně v rolích. Dodáváme pouze etikety kusové, oříznuté na konečný formát, přičemž aplikace na lahve se provádí ručně (odstraníte krycí vrstvu a nalepíte etiketu na lahev).