nákupní koš 

Výtvarné grafické studio a tiskárna Printia

Printia je tiskárna specializovaná na výrobu malonákladových luxusních tiskovin a sice především svatebních oznámení. Sídlíme v Praze na Smíchově. Vaše tiskoviny dokážeme pomocí termoražby (lesklý tisk – např. perleť nebo zlatá či stříbrná), slepotisku a výseku ozvláštnit a dobře odlišit. Použitím uvedených technik lze dosáhnout výjimečného vzhledu. Tisk metalickou folií vytváří u produktů působivý dojem, proto se hodí zejména pro potisk luxusních pozvánek a oznámení, kdy stačí přidat i jen drobný grafický prvek, například perleťový ornament a rázem se dostanete na zcela jinou úroveň kvality, než při volbě obyčejného tisku. Pro nejnáročnější zákazníky tiskneme i knihtiskem (letterpress), kdy při použití velmi silného papíru lze text či grafiku větším tlakem zahloubit do papíru.

Pro představu o kvalitě našich produktů si prohlédněte online katalogy svatebních oznámení externí odkaz novoročenek externí odkaz.

Svatební oznámení

Navrhování a výroba svatebních oznámení je jednou z nejnáročnějších oblastí grafického designu a polygrafie. Při výrobě se kombinují různé dokončovací techniky a speciální papíry. Vše musí být precizně sladěné a vkusné. Zkušenosti s navrhováním svatebních tiskovin máme od roku 1999 a jedná se zároveň o naší specializaci.

Potřebujete-li svatební oznámení, můžete se na nás obrátit. Katalogy jsou k vidění ve studiu v Praze.

V nabídce máme přes 300 precizně vyladěných katalogových svatebních oznámení. Všechna oznámení jsou z naší produkce. Nepřekupujeme. Znamená to také, že když si nevyberete z aktuální nabídky, můžete si u nás nechat navrhnout a vyrobit svatební oznámení na míru podle vašich požadavků. Více se dozvíte na stránkách našeho e-shopu www.fotosvatebka.cz externí odkaz.

Tisk dárkových poukazů

Nabízíme možnost nechat si vytvořit dárkové poukazy pro podporu prodeje Vašich služeb či produktů. Jejich vzhled je též možné umocnit použitím dokončovacích technik, jako je termoražba, výsek či slepotisk.

Oznámení o promoci

Pro studenty vysokých škol tiskneme promoční oznámení a sice buď v luxusním provedení se zlatým znakem školy nebo jednoduchá, ale stále především vkusná oznámení.

Luxusní vizitky

Vizitky tiskneme na velmi silné grafické papíry. Gramáž 700 g/m2 běžně potiskujeme. Objednat si u nás můžete nejen plošnou ražbu, ale i 3D ražbu, kdy lze například jako na ukázce níže aplikovat na povrch papíru trojrozměrné textury nebo i 3D objekty. U 3D ražby je však zapotřebí počítat s vyšší cenou, protože ke 3D ražbě je nutná prostorově frézovaná raznice, což běžně představuje i 20 hodin strojního času a navrch několik hodin ručních ryteckých prací potřebných k dosažení perfektního vzhledu.

Luxusní vizitky s 3D reliéfem

Luxusní vizitky s 3D reliéfem

Tisk z dodaných souborů

Máte-li možnost připravit podklady pro digitální tisk, stačí dodat soubor ve formátu pdf. Tiskneme na produkčních strojích společnosti Xerox. Možnost použít i papíry vyšší gramáže (digitální tisk až 400 g/m2, knihtisk 700 g/m2), metalické papíry, „pauzáky“, fólie, samolepky. Texty převádějte do křivek. Větší soubory než 5 MB je vhodnější posílat přes uschovna.cz .