Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

 

Poptáváte-li přibližně od 500 ks výtisků, můžeme Vám zajistit cenově výhodný ofsetový tisk. Tiskne se na precizním stroji KBA (Koenig & Bauer). Formát až A2+ (650 x 480 mm).
Potřebujete-li jen desítky nebo nízké stovky výtisků, malé náklady spolehlivě zvládne náš Xerox Versant 180, který tiskne ve stejné kvalitě jako lepší ofsetové stroje.
 

Co potřebujete vytisknout?

BROŽURY, KATALOGY, KNIHY

Vyrábíme brožury, příručky, katalogy, knihy všech velikostí, od A6 po A2.

Tiskoviny naskládáme, nabigujeme, slepíme, sešijeme...

vazby brožur katalogů knih

Na prvním obrázku je vazba V1 (ve hřbetu listy sešité drátěnými skobkami), na druhém obrázku V2 (lepená, avšak s gázou, což je pevnější varianta V2) a na třetím twin vazba – kroužková drátěná.

Samozřejmostí jsou různé gramáže papíru a též možnost tisku na speciální grafické papíry (zajímavé zejména v případě přebalů).

Vaše tiskoviny povýšíme na jinou úroveň horkou ražbou. Lze například vyrazit název či logo na přední straně brožur zlatě nebo jinými metalickými barvami. Zlatá potom vypadá přesně jako zlatá. Stejně realisticky působí stříbrná, bronzová, měděná a další ražené barvy.

Je též možný výsek jednoduchých tvarů.

VSTUPENKY

Vstupenky dokážeme číslovat, ale také na ně lze pomocí horké ražby přidat ochranné prvky. Metalické fólie používáme nejen stříbrné či zlaté, ale též holografické, duhové, vizuálně proměnlivé.

LETÁKY a PROPAGAČNÍ POHLEDNICE

Letáky i propagační pohlednice lze navrhnout tak, aby si je potenciální zákazníci schovali. Předpokladem úspěchu je odlišení od standardních tiskovin. Toho lze dosáhnout například přidáním grafiky či textů ražených metalickými fóliemi. Parciální lak dnes nabízí téměř každá tiskárna, ale s ražbou metalickými barvami (zlatá, stříbrná, bronzová, měděná ...) se až tak často koncový zákazník nesetká. Oproti letákům mají pohlednice výhodu v tom, že jde v našich končinách o téměř neznámý způsob propagace. Lze je tisknout na 300 g/m2 silné papíry a zajistit personalizaci v podobě natištění adresáta psacím písmem. Jsou-li navržené nevtíravým vkusným způsobem, snadno poslouží i jako dekorace třeba na ledničku (zákazníci si atraktivní tiskoviny schovávají). Ideální je napsat na pohlednici výzvu k akci, např. pomocí slevového kódu.

NÁVODY, PROSPEKTY, PŘÍBALOVÉ LETÁKY

Potřebujete levně vytisknout černobílé i barevné informační tiskoviny? Zašlete nám poptávku.

SAMOPROPISOVACÍ FORMULÁŘE A TISKOPISY

Tiskneme firemní tiskopisy na samopropisovací materiál. Možnost číslování, perforace, lepení do bloků.

FIREMNÍ DESKY

Máme raznice pro výsek několika základních tvarů firemních desek. Desky mohou být tištěné plnobarevně, ale též lze provést metalickou ražbu a sice až do velikosti ražené plochy 15 x 30 cm.

velká zlatá ražba na firemní desky

 

Na ukázce jsou desky z černého matného papíru potištěné na přední straně zlatou metalickou barvou.

 

 

Tisková data

Pro zajištění 100% kompatibility doporučujeme dodávat kompozitní PDF soubory exportované z profesionálních grafických programů (In Design, Quark Xpress, Illustrator, Corel Draw apod.). Nemáte-li možnost dodat PDF, můžeme provést předtiskovou přípravu v našem studiu.

 

Doručení hotových tiskovin

Náklady od 1000 ks s radostí dovezeme kamkoliv po Praze až do Vaší firmy. Menší náklady zasíláme např. přes PPL nebo Českou poštou.

 

Cenová kalkulace

Pošlete nám poptávku. Čím lépe specifikujete poptávané tiskoviny, tím přesněji můžeme spočítat cenu. Mějte prosím též na zřeteli, že nejnižší cenu lze zajistit především u objednávek, na které zákazník příliš nespěchá. Dáte-li nám dva týdny času, můžeme díky tomu ideálním způsobem naplánovat návaznost jednotlivých objednávek a nabídnout na oplátku nejnižší možnou cenu. Do poptávky přiložte prosím také tisková data. Přijímáme i velké soubory.

  • ks
  • stran
  • metalická ražba (zlacení, stříbření apod.)
    laminace
    výsek
  • Zde můžete přiložit buď pdf, zip nebo rar soubor s tiskovými daty. Maximální velikost je 100 MB. Formulář odešlete až po dokončení náhrávání souboru!
  •