Rychlé dotazy: +420 603 161 692

MenuMenu

Vysekáváme z papíru a dalších materiálů až do velikosti 24 x 50 cm. Základní cena výseku jednoduchých tvarů (standardní výsek) vychází na 3 Kč/ks přičemž nemáte-li raznici, je nutné započítat náklady na výrobu raznice. Za přípravu výsekového stroje účtujeme 300 Kč. Je-li velikost desky raznice 25 x 35 cm a menší a náklad 500 až 1000 ks, potom lze výsek provést za 2 Kč/ks. Při nákladu nad 1000 ks je možné domluvit se na ceně 1 Kč/ks a při množství nad 10000 ks ... 0,7 Kč/ks. Na obrázku ukázka jak vypadá raznice. Jedná se o výrobně náročný nástroj z broušených ocelových nožů. Nejprve se musí do překližky vyřezat přesně tvar výseku a potom naohýbat a namontovat ocelové nože. Hotová raznice se připevní do výsekového stroje, nastaví tlak, podložky pro lemy (tzv. kanálky) a dorazy. Nakonec se může začít tvar vysekávat.

Ceník - shrnutí

Cena za výsek jednoho kusu 3 Kč. Příprava výsekového stroje 300 Kč. V případě objednávky nad 100 ks cena k jednání. Minimální množství: 20 ks.

Výseková forma

K výrobě je zapotřebí výseková forma. Nedodáte-li vlastní, je nutné připočítat náklady na výrobu formy. Cena se pohybuje od 500 do 3000 Kč v závislosti na složitosti a velikosti. Maximální velikost 24 x 50 cm. Požadujete-li větší raznici (až do velikosti 50 x 70 cm), potom je nutné připočítat k základní ceně za výsek jednoho kusu +1 Kč, tzn. 4 Kč/ks je cena za výsek v případě velké raznice.

Výsek

 

Podklady

Data zasílejte nejlépe v PDF (nebo CDR do verze 14). Nemáte-li formu navrženou, můžeme návrh provést. Cena závisí na složitosti a také na skutečnosti, zda bude nutné vyrábět makety (což je podmínkou v případě výroby krabiček, kapes apod.).

Termín vyhotovení

Výroba trvá zpravidla 1 až 2 týdny. (Výroba formy týden + výsek týden.) Záleží též na množství zakázek ve výrobě. Máte-li hotovou raznici, lze se v některých případech domluvit na expresním výseku do druhého dne za příplatek 250 Kč.