nákupní koš 

Vizitky s lakovanými hranami

Vizitky s lakovanými hranami působí výjimečně především když jsou připravené na stole k odebrání klientem. Samotná hrana má tloušťku 1 mm. U slabších papírů nemá smysl hrany barvit. Provádíme lakování zlatou a stříbrnou. Po dohodě i jiné barvy. Dosáhnout 100% shody s barvou ražby bohužel nelze. Nepatrných rozdílů v barevnosti si však nikdo nevšimne.

Vizitky lakované hrany zlaté

Vizitky lakované hrany

Ražba na ukázce byla provedena z obou stran zlatě. Na fotografii se jeví barvy spíše jako bronzové. Ve skutečnosti jsou zlaté i hrany.
Po technické stránce je barvení hran možné pouze když na vizitkách není žádný slepotisk nebo debosování na okrajích. Slepotisk by znemožnil vložení do lakovacího lisu; debosování (zahloubení tisku) při hranách by mělo za následek nanesení barvy i na místa, kde nemá být. Vždy je zapotřebí nechat posoudit možnost barvení hran. Například u vizitek s raženým rámečkem barvit hrany nelze, resp. by to bylo tak časově nákladné, že by se barvení nevyplatilo, protože by se musela každá hrana jednotlivých vizitek barvit zvlášť.

Vizitky s lakovanými hranami

Cena lakování hran 100 ks vizitek je od 300 Kč. Ale například 200 ks vychází na 500 Kč, 400 ks na 800 Kč. V ceně je též začištění a navýšení počtu záložních vizitek pro případ defektu.